16 LISTOPADA 2024,
VI FORUM CHARYZMATYCZNE
OGIEŃ Z NIEBA

Forum Ogień z Nieba – VI edycja
The greatest is Love

„Przyszedłem rzucić ogień na ziemię i jakże bardzo pragnę, żeby on już zapłonął” (Łk 12, 49). Wezwani przez Boga słowami o ogniu, który On chce rozpalić na ziemi, gorąco pragniemy dać Mu odpowiedź także w 2024 roku! Chcemy z mocą wołać o dary Ducha Świętego, zanurzać się w Bożej miłości i z uwielbieniem odpowiedzieć Bogu na Jego Miłość, a także pozwolić, by jego Święty Duch działał w nas i poprzez nas. Tegoroczna edycja Forum odbędzie się w 16 listopada w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Salezjańskich w Szczecinie. Swoim patronatem wydarzenie objęli: Portal młodych ICHTIS i Radio Plus. Jak co roku uczestnicy będą mieli możliwość wykupienia wraz z biletem obiadu. Patronat honorowy nad Forum sprawują prezydent Szczecina i biskup szczecińsko-kamiński. A wydarzenie nie odbyło by się bez zaangażowania szczecińskich wspólnot: Wspólnoty Dom Baranka, Wspólnoty Przymierza Miłosierdzia, Wspólnoty Miłości Ukrzyżowanej, Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca, Odnowy w Duchu Świętym i Prawego Brzegu. Tego dnia nie zabraknie świadectw, konferencji, uwielbienia wśród dźwięków muzyki, modlitwy wstawienniczej, żywego Słowa i sakramentów: Eucharystii oraz Pokuty i Pojednania. Wśród gości pojawią się ewangelizatorzy, którzy z pasją opowiedzą o Bożej miłości, jakiej doświadczyli. Bóg zaprasza na to wydarzenie także i Ciebie. Żaden z uczestników Forum nigdy nie jest przypadkowym wędrowcem, lecz synem lub córką zaproszoną przez Najwyższego do Jego pełnych chwały namiotów. Rejestracja rusza już wkrótce. By niczego nie przegapić, zapraszamy do śledzenia naszych social mediów:

- FB: https://www.facebook.com/forumognia

- IG: https://www.instagram.com/ogien_z_nieba?igsh=bHQzZXY1YzM2cTZh

- TT: https://www.tiktok.com/@forum.ogien.z.nieba?_t=8lzLVmf6zdQ&_r=1

- YT: https://www.youtube.com/@forumogienznieba9220

* Jeśli chciałbyś włączyć się w organizację wydarzenia jako wolontariusz i ten sposób służyć Bogu, skontaktuj się z nami przez e-mail: forumognia@gmail.com, lub pod nr. tel. 500-377- 540.

** Jeśli chciałbyś przybyć na wydarzenie większą, zorganizowaną grupą napisz do nas na: forumognia@gmail.com lub zadzwoń pod nr. tel. 500-377-540.

Osoba 1

Ojciec Antonello Cadeddu
Kapłan włoskiego pochodzenia, jeden z głównych założycieli Ruchu Przymierze Miłosierdzia. Poświęcił swoje życie służbie ewangelizacji i głoszeniu Dobrej Nowiny najbiedniejszym. Zaangażowany z działalność misyjną i głoszenie na spotkaniach i rekolekcjach. Mieszka i działa w Brazylii, gdzie opiekuje się najbiedniejszymi i tymi odrzuconymi przez świat: samotnymi, cierpiącymi, a także bandytami, dealerami narkotyków i prostytutkami.

Osoba 1

o. Remigiusz Recław SJ
Wcześniej przełożony jezuitów w Łodzi, obecnie duszpasterz wspólnot charyzmatycznych w Szczecinie, wieloletni duszpasterz Mocnych w Duchu, charyzmatyczny rekolekcjonista. W sposób jasny mówi o trudnych rzeczach. Ma dar tworzenia nowych dzieł, które są rozwijane przez innych kapłanów i świeckich. Publicysta, autor wielu książek. W ewangelizacji stawia na współpracę ze świeckimi, obdarzając ich dużym zaufaniem i dając przestrzeń do działania.

Osoba 1

Johannes Hartl
Pochodzący z Niemiec doktor teologii katolickiej, założyciel i lider Domu Modlitwy w Augsburgu – niezwykłego miejsca, w którym trwa nieustanne, 24-godzinne uwielbienie. Głosiciel Bożej Miłości. Autor licznych publikacji.

Czym jest Forum Ogień z Nieba ?

Poruszeni zawołaniem Jezusa, który przyszedł, by rzucić ogień na ziemię pragniemy, by w trakcie Forum rozpalać go w nas. Chcemy wołać o Ducha Świętego, Ducha Ognia, by rozpalał nasze życie, wypełniał je radością. Dlatego w programie nie zabraknie konferencji głoszonych z pasją, świadectw, pełnej radości muzyki, modlitwy uwielbienia. W trakcie będziemy modlić się też za chorych i tych, którym z jakichś powodów ciężko. W środku dnia zaplanowana jest przerwa na obiad. Dzień zakończy się pełnym radości koncertem.

Transmisja wydarzenia online

byli naszymi
gośćmi

W czasie forum głoszone są niesamowite konferencje i świadectwa, a na scenie pojawiają się znani i mniej znani artyści.

TAK WYGLĄDAŁO,
PIERWSZE FORUM

Ilość uczestników

1200 osób

Liczba wolonatriuszy

100 osób

Oglądających transmisje

2690 osób

I Forum Młodych Ogień z Nieba odbyło się 7 kwietnia 2018 roku w hali SDS w Szczecinie. Wydarzenie obiął swoim patronatem Prezydent Szczecina oraz Arcybiskup Szczecińsko Kamieński, a miedialnie wpierała nas TVP 3, Dobre Media oraz ICHTIS. Głównymi organizatorami była Fundacja Life Surfers, Caritas, Stowarzyszenie kościelne Emmanuel.

pic 9

Skontaktuj się z nami

W sprawch organizacyjnych kontakt pod emailem forumognia@gmail.com